blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG devil207
ČLÁNKY
GALÉRIE
DISKUSIE
1
SLEDUJETE BLOG
Vitajte na mojom blogu
Devil207Je to proste "in"
pridal Devil207 14.12. 2011 o 16:56

Dnes len v krátkosti. 
Určite ste viacerí, čo to čítate zaregistorvaní na populárnej sociálnej sieti fasabúk. Predpokladám, že počet vašich priateľov presahuje počet 50, a to som dosť skromný. Nejdem ale kritizovať toto číslo. Idem kritizovať niečo iné. Z týchto mnoho ľudí čo máte na fasabúku denne dá na nástenku každý aktívny použivateľ aspoň jednu vec. Či už nejaký obrázok, video, alebo tam niečo silné napíše. A práve tomuto sa chcem venovať. Dnes sú v móde nedokončené statusy, ktorých cieľom je vyvolať v čitateľovi otázku. Otázku, po ktorej napísaní do komentára sa autor statusu vyjadrí, že to nechce riešiť. Viete, také tie statusy kde to vyzerá, akoby autor chcel, aby sme ho ľutovali. Nakoľko on to "nechce rešiť", tak za cieľom ľutovania ho, a možno ochoty pomôcť mu s problémom to tam nepíše. Aký je potom jeho dôvod? Dobrá otázka, skúste si odpovedať.
Druhá vec.
"Na Vianoce by som chcel krátko navštíviť nebo, počuť hlas, ktorý mi tu chýba... Nepotrebujem anjelov na stromčeku, mám jedného v nebi, ktorý ma chráni a pozerá sa na mňa. Pridaj si to na nástenku, ak máš niekoho, kto je v nebi a kto ti tu veľmi chýba...:("
To je akože čo? Autor tohto statusu to určite odkopíroval (súdim podľa toho, že je to písané v mužskom rode, a priplo to tam dievča). Čo mu to dalo? Nabehli dva lajky, hihi haha. Viac z toho nič nemá. Že si uctil niekoho? Tým, že to drbol na fasabúk ano? Niee, kdeby. Iba to chcel vykričať do sveta. Nechápem vnútorné pocity tohto človeka. Nejde mi to do hlavy. Ak si na niekoho chcem spomenúť, tak to spravím, a nemusím k tomu kopírovať teplé statusy z iných stránok, ani si písať vlastný teplý status. A to čo je akože daj si to do statusu? Prečo? Nedám si to do statusu, pretože je to z môjho skromného pohľadu neúctivé a trápne. A hlášku "daj si to do statusu", prípadne "ak XY, daj lajk" ignorujem. Nedám lajk! Aj keby som ho tam normálne dal, tu ho nedám, lebo je na konci teplá hláška.

Proste to nechápem. Možno som moc staromódny, aj napriek tomu že sám som decko. Netuším. Isté ale je, že takéto teplé statusy nepodporujem a plujem na nich.

Dik za prečítanie.

btw. dajte si link na tento článok do statusu, a dole pod článok lajk. Dik.Prístupov 2986
Kvalita článku
(100%) hlasov 20

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Tuning zraz Svidník 8.8.2015
[ 16.8.2015] (príspevkov 0)
"Na horskom bicykli dole kopcom..." - ča...
[ 27.6.2015] (príspevkov 0)
"Na horskom bicykli dole kopcom..." - ča...
[ 10.11.2014] (príspevkov 0)
Pomsta je sladká...
[ 30.11.2012] (príspevkov 10)
"Nemám strach povedať čo treba povedať.....
[ 20.11.2012] (príspevkov 3)
Idete von? Zostaňte v spojení
[ 15.11.2012] (príspevkov 2)
"Prestaň toľko rozmýšľať"
[ 4.11.2012] (príspevkov 4)
"Na horskom bicykli dole kopcom..." - ča...
[ 11.10.2012] (príspevkov 2)
Taký bežný deň
[ 4.10.2012] (príspevkov 6)
Nákupné centrum
[ 4.10.2012] (príspevkov 5)